.

.

New
BARHEE Нови Алигатор Размавта Жените Мали Crossbody Кеси Европската Мода Крокодил Патент СТП Кожа Солидна Чанти Прашка Кеси Мини

BARHEE Нови Алигатор Размавта Жените Мали Crossbody Кеси Европската Мода Крокодил Патент СТП Кожа Солидна Чанти

DEN 809.00
DEN 1444.80

Количина на стоки
Достапно


BARHEE Нови Алигатор Размавта Жените Мали Crossbody Кеси Европската Мода Крокодил Патент СТП Кожа Солидна Чанти Прашка Црни Кеси
Големина 19x15x7cm
Рака Должина околу 130cm (Долга Рака за Европски)
Боја Црна/Зелена/Црвена/Кафе
Материјал СТП Кожа
Ознаки на пакет
Shpping ИНФОРМАЦИИ
Ако не го добиете вашиот пакет во времето, ве молиме контактирајте го нашиот сервис работник. Ние ќе ви помогне да дознаам ова прашање, и да се осигурате дека ќе ја добиете пакетот што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Големина:
19x15x7cm
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
Barhee
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
алигатор
Надворешноста:
Солидна Торба
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Декорација:
Tassel,Ниту Еден
Број На Модел На:
MH03-09
Тврдост:
Тешко
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Крокодил размавта:
стп кожа размавта
мини размавта:
мода лето торба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат