.

.

New
Фабриката на Големо 8.4 инчни Алуминиумски Случај Fanless Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со 800x600 Резолуција Апликација Комерцијални

Фабриката на Големо 8.4 инчни Алуминиумски Случај Fanless Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со 800x600

DEN 17658.24

Количина на стоки
Достапно

Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор .0 Екранот Интегрираната Intel HD Graphics , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка помалку од 15 W Работа Темп.
Применливи сцена
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА.4" Резолуција 800×600 Светлината 300cd/m2 Контраст 300 : 1 Допир 4-жица Кина resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОР Intel J1900 Quad Core 2 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 10 W Чипсет Интел Bay Трага СПЦ Меморија RAM меморија Одборот 4 G DDR3 4 G MAX 8 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G )
Optional 2.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча, поддршка на Windows XP(Пре-инсталирате), Windows XP/ win7/Win8/Win10/Linux систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Сребрена Нето Тежина 2kg Инсталација Вградени монтирани,VESA рек монтирани Димензии(mm) 234. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storge и други автоматизација апликации.8 Дупка големина ( мм ) 218×151. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп. Карактеристики Име на Модел ППЦ-084 P ( Надградба ) Големина на Екранот 8.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти.4 инчни Алуминиумски Случај Fanless Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со 800x600 Резолуција Апликација Комерцијални Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот 1. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел. Ако треба.само контактирајте со нас.5 Гаранција Гаранција 12 месеци Цел информации Име на Модел ППЦ-084 P ( Надградба ) Стандардна J1900 ПРОЦЕСОРОТ 4 G SSD 32 G ( XP ) 800×600 3×USB 4×COM 2×LAN 1×VGA 1×HDMI Додатоци 12 V/5 A адаптер , Моќ линија , 4 поставува вградени Инсталирате копчето,RS485 приклучок за Факултативна 8 G SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/WIFI АУДИО/вградениот звучник итн.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн.Ние може да направи за вас.4 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps LAN RJ,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација ) ,
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 2×USB2.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
Број На Модел На:
ППЦ-084P
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron J1900 Quad Core
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Меморија Одборот 4G Max 8G
Складирање:
SSD 32G(До 64G/128G/256G)
систем:
XP/Win7/Linux/Win8/Win10
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1 RS485 COM2-COM4 RS232
USB:
3*usb
Термички методи :
Fanless
боја:
Сребро.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат