.

.

New
Жешка! 360 Флексибилни Автомобил Авто Шофершајбната Клип Планината Телефон Носителот Стојат Заградата за iPhone 4S 5S 5C 6 Плус Samsung Galaxy S4 S5 UM

Жешка! 360 Флексибилни Автомобил Авто Шофершајбната Клип Планината Телефон Носителот Стојат Заградата за iPhone

DEN 86.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


360 Ротирачки Универзален Автомобил Носителот Стојат Автомобил Стојат Телефон Носителот Selfie Планината Вшмукување Чаша за Iphone за Samsung
Функција :
1.Автомобил држач за телефон, компатибилен со GPS,за i Phone, за Blackberry, на Samsung, за HTC и повеќето паметни телефони.
2.Прилагодливи ротација за 360 степени.
3.Прилагодливи одржување на мобилни телефони во ширина од 0mm да 90mm, pls се провери пред да го стави на ред.
4.Производ фиксиран на windows и централната конзола.
5.Уникатен и компактен дизајн.
6.Не се лизга нозете, да ги задржи вашиот мобилен телефон во држачот постојано.
7.Универзална,одговара на сите автомобили, многу лесен за употреба и поставување.
8.На sucntion планината го прави лесно да се отстрани, така што тоа може да биде префрлена
меѓу со случаи.
9.Вшмукување подлога овозможува прилог на носителот на широк спектар на површини.
10.Флексибилни рака им овозможува фино подесување на позицијата.
answer : ___________________________ note : мобилен телефон не е вклучен
Пакетот вклучува
1 X Универзални Автомобил Носителот
Производ слика :

Карактеристики на стоката

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
KOOYUTA
Број На Модел На:
C306-w
Материјал:
Пластични
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Има Звучник:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат