.

.

New
20pcs Двоен завртка 625 ML0620 ML0625 Арбор фитинзи fastener машинската Делови Арбор завртка

20pcs Двоен завртка 625 ML0620 ML0625 Арбор фитинзи fastener машинската Делови Арбор завртка

DEN 316.00
DEN 619.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
ML0620, ML0625
is_customized:
No
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
Комерцијални Производство
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Алатка Делови 625 620
Бренд Име:
DASAN
Спецификација:
ML0620 ML0625
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат