.

.

New
HAMEINUO џејк Фин куче авантура време Покривајте телефонот Случај за Xiaomi redmi 5 4 1 1s 2 3 3s про ПЛУС redmi забелешка 4 4а-4X 5A

HAMEINUO џејк Фин куче авантура време Покривајте телефонот Случај за Xiaomi redmi 5 4 1 1s 2 3 3s про ПЛУС

DEN 105.00
DEN 140.16

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Материјал:
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат