.

.

New
Tanpell beading пром фустани сива v вратот без ракави кат должина суд воз gown жените backless партија customed долго пром фустан

Tanpell beading пром фустани сива v вратот без ракави кат должина суд воз gown жените backless партија customed

DEN 7925.00
DEN 13208.64

Количина на стоки
Достапно


Tanpell beading пром фустани сива v вратот без ракави кат должина суд воз gown жените backless партија customed долго пром фустан

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading
Материјал:
Rayon,Најлон,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
13117897
Ткаенина Тип:
Чипка
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Бренд Име:
tanpell
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Силуета:
А-Линија
Назад Детали:
Повод:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат