.

.

New
ISSACOCO Нови Жените Лето Крст-врзани Лен Влечки Мешани Бои Лен Коноп Влечки Дома Влечки Плажа Влечки Zapatillas

ISSACOCO Нови Жените Лето Крст-врзани Лен Влечки Мешани Бои Лен Коноп Влечки Дома Влечки Плажа Влечки Zapatillas

DEN 460.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно

и ако не ја добиете вашата нарачка во рок од 60 дена (додека Бразил 90 дена), откако јас се пополнети на следење на број, тогаш ве молиме контактирајте ме за совети(и јас ќе ви предложи да се почека за уште една недела, или да се добие целосна наплата)
4) За Политика На Враќање :
Доколку ставката што сте ја добиле не е како што е опишано (или скршени), ве молиме контактирајте ме. Наука и технологија ЕВА единствена : единствена користи различни не се лизга линии,со цел да ја направиме нашата влечки повеќе comtortable и не се лизга од научна гледна точка. Памук, плетени појас +парична казна флорални : памук лента горен дел ,силен дише лесни,фино декорација дека е серија на влечки.
Кога еден производ, кој toppled знаете повторно конечно заврши испорака на производи кои повеќе не е едноставен производ, но занает.99 /пар US $ 35. ДОКОЛКУ КВАЛИТЕТОТ Е ДОБАР, ТОГАШ ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ МЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. И ако ви треба вашата цел итно, ве молиме контактирајте со нас за најновите превозот време. Лен на крајот : употреба на растителни влакна производство,кул и дише пот.99 /пар US $ 11. Јас ќе ви одговори во рок од 6-12 часа.
Мерка додека стои со ногата цврсто на подот и паралелно со другата нога.
Мека дише не мелење нозе.99 /пар US $ 16. Па се надевам дека сите купувачи може да се провери квалитетот прво пред да ја потврдите вашата цел. ISSACOCO БрендВисокиот Квалитет на Лен ВлечкиВашиот Најдобар Избор! Како да се Измери :
Да се избере правилната големина за вас мерка вашето тело, како што следува.99 /пар US $ 35.99 /пар US $ 35.11 Глобалната шопинг фестивал).99 /пар US $ 35. Ако ви треба капка-превозот услуга, ве молиме слободно да ме остави порака откако сте поставена цел.99 /пар US $ 35.99 /пар US $ 11.
2) За Превозот :
Како и обично, ние можеме да брод вашата нарачка од 3 работни дена, освен за посебни денови како што се 11.99 /пар US $ 16. Ако постои било каков дефект во квалитетот, ве молиме контактирајте ме за помош. Благодарение на вашата поддршка!
14882783235373475 2018 КИНА-LYYML Продавница Топло-продажба на Производи US $ 16.
7) Други Прашања :
Доколку постојат било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.99 /пар US $ 35.99 /парче US $ 35.99 /пар US $ 35.
3) За време на испорака :
Како и обично, тоа ќе потрае 15-30 дена, но понекогаш тоа може да трае повеќе од 30 дена(како што се на 11.99 /пар US $ 13. (делумна или целосна наплата од консултирани од страна на двете страни)
5) За Повратни Информации :
Јас ќе ги провери секоја цел внимателно пред да се брод за вас, така да можам да бидете сигурни дека вашата цел е во добра состојба. Јас ќе испрати сте нов пар или можете да добиете рефундација. Уживајте во вашата шопинг во мојата продавница.99 /пар US $ 14. Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1) За Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам, Paypal, T/T, Пари Грам, Western Union, Webmoney, Boleto и други методи за плаќање.11 Глобалната превозот фестивал, Кинеската Нова Година Празник.99 /пар US $ 35.
6) За Капка-превозот :
Ние може да не падне-превозот услуга за клиентите да го секој агол на светот.99 /пар US $ 13.99 /парче US $ 14.99 /пар US $ 35.
14882783235373474 2018 КИНА-YLYML зачувување на Нови Производи US $ 35.
Убавината е дарежлив.99 /пар
ISSACOCO Нови Жените Лето Крст-врзани Лен Влечки Мешани Бои Лен Коноп Влечки Дома Влечки Плажа Влечки Zapatos Mujer Горниот Материјал : Платно+Памучна Ткаенина Ѓон Материјал : Не се лизга ЕВА ЕУ Големина : 35/36/37/38/39/40 Функции : Не се лизга/Дише/Носат-отпор
Почитувани пријатели, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да се одвива со цел :
Бидејќи на различни мерење метод,постои мај 3-5мм грешка во должина.

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
коноп
Бренд Име:
issacoco
Број На Модел На:
HB03
Сезоната:
Лето
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
коноп
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Слајдовите
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Пинк/Зелена/Виолетова
еу големина:
35/36/37/38/39/40
ocassion:
Внатрешна/Home/Куќа/Бања/Плажа
Жените Лен Влечки:
домашни влечки
Двојки Куќа Влечки:
чевлички за жени
лето влечки:
влечки дома
Влечки:
Жените Лен Влечки
Плажа Влечки:
жените затворен влечки
женски влечки:
дами влечки
домашни влечки жени:
куќа влечки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат