.

.

New
55LB650V 55LB5900 LED лента за LG Innotek DRT 3.0 55_A/Б Тип Rev01_140107 6916L 1833A 1834A 1989A 1990A,

55LB650V 55LB5900 LED лента за LG Innotek DRT 3.0 55_A/Б Тип Rev01_140107 6916L 1833A 1834A 1989A 1990A,

DEN 3119.52

Количина на стоки
Достапно


Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Карактеристики на стоката

Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Напон:
220V
Карактеристики:
Стандард
Гаранција:
1 година
Ширина:
55inch
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
DRT 3.0 55 6916L 1833A 1834A 1989A 1990A,
Должина:
55inch
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Е dimmable:
No
Бренд Име:
SerRickDon
Wattage:
STANDARD
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат