.

.

New
Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот, 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Европската Луксузен Подарок За Жените Девојки

Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот, 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Европската Луксузен Подарок

DEN 391.00
DEN 752.64

Количина на стоки
Достапно


За Производот
Ditheism Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака. Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Должина:
70cm, 45cm, 55cm, 60cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ditheism
Pendant Големина:
Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот
Број На Модел На:
Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Функција:
Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот
Компатибилност:
Бисери Ѓердан Оникс Pendant Превозникот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат