.

.

New
Меки Силиконски Заштитна Задниот Поклопец Случаи за Sony Xperia Z5 E6633 / E6653 / E6683 TPU Мобилен Телефон Случај Црна Став

Меки Силиконски Заштитна Задниот Поклопец Случаи за Sony Xperia Z5 E6633 / E6653 / E6683 TPU Мобилен Телефон

DEN 87.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
Драг Пријател : Добредојдовте во мојата продавница!
1. ве молиме да обрнете внимание проверете ја вашата Ph еден модели на мобилниот телефон хардвер informatio n ,
Потврдете дали нарачката е точен
2 . Руски Пријател се Обрне Внимание : ве Молиме понуда приемник целосна вистинско име во ред , во спротивно , ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига
3. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро , но се уште не добиваат вашата нарачка , ве молиме контактирајте ме , јас ќе се прошири и датум на испорака за вас . Ако времето на цел заштита е повеќе , молам контактирајте ме , ние ќе целосна наплата на пари за вас, или ќе ја одново еден
4.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана , ајде да ги задржи добрите деловни односи , ви Благодариме за вашиот вид разбирање
5. ако не се задоволи со стоки на,ве молиме слободно да не контактирате на време ,ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
Добар Ден! Уживаат Во Шопинг!
Опис На Производот

Карактеристики на стоката

Материјал:
силикон
Бренд Име:
AMICOO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Обична,Транспарентен,Мат
Големина:
for Sony Xperia Z5 E6633 / E6653 / E6683 5.1 inch
Карактеристики:
Црна, бела транспарентна
Материјал:
Висок Квалитет TPU Опфаќа
Моден:
Нови Пристигнување Fundas
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат