.

.

New
Црна Жени 2 Парчиња Поставува Женски Бизнис Костум Формално ОЛ Долги Ракави и Долги Jaxket Тенок Одговара Панталоните Костум Сопствени Направени А1

Црна Жени 2 Парчиња Поставува Женски Бизнис Костум Формално ОЛ Долги Ракави и Долги Jaxket Тенок Одговара Панталоните

DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно

Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Колковите = ?
10 . Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Јакна должина = ? 11 . Бедрото = ?
13 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Рамо = ? 3 . Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина.Со среќа!!!
.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. панталони Должина = ? 12 . Ве молиме не да се мешаат. Врвка за околу = ? 6 . Превозот Политика : 1. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Половината = ? 9 . Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ви благодариме! 3. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Деколте = ? 2 . Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
1
Јака:
Мандарински Јака
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Памук помеша
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат