.

.

New
3Pcs/Set Риба Резервоарот Тример Алатка Нерѓосувачки Челик Долго се Справи со Ножици за Аквариум Водни Растенија Чистење Пинцети CT011

3Pcs/Set Риба Резервоарот Тример Алатка Нерѓосувачки Челик Долго се Справи со Ножици за Аквариум Водни Растенија

DEN 479.04

Количина на стоки
Достапно


Функција
100% Сосема нов и висок квалитет
Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано
Динамиката загрижени дизајн
Обезбедува лесен и удобен операција
Со специјално дизајнирани деликатна клип крајот
Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата
Спецификација
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Директно Пинцети Должина : Околу 27cm (10.6 инчи)
Криви Пинцети Должина : Околу 27cm (10.6 инчи)
Криви Режа : Околу беа 25,5 см (10.0 инчи)
Количина : 3 парчиња
Пакет содржина :
1 x Директно Пинцети
1 x Крива Пинцети
1 x Крива Ножици
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Карактеристики на стоката

Големина:
3 Pieces
Тип:
Риба
Бренд Име:
JEBO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат