.

.

New
DUUTI Велосипед Кеси ББ-107 Велосипедизам MTB Велосипед Торба Рамка Цевка Panniers Водоотпорен екран осетлив на допир Телефон Случај Рефлексивни Висок Капацитет

DUUTI Велосипед Кеси ББ-107 Велосипедизам MTB Велосипед Торба Рамка Цевка Panniers Водоотпорен екран осетлив

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

Детали за производот Име : Велосипед кеси Модел Бр. : ББ-107 Материјали : Најлон Боја : Како на сликите покажуваат Единица тип : 1 парче Тежина : 190 g Големина : S/L Капацитет : 19x15x5cm Пакет тежина : 230 g Пакет големина : 30 cm*20 cm*10 cm Боја : Црна/Зелена/Црвена/Жолта/Сина Услуга : Висок квалитет на услуга Производ Слика
плаќање 1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму. 2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред. 3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас. 4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет. Пратката&Испорака 1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова. 2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена. 3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете 4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од пакување. Враќање&Наплата 1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено. 2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа. Повратни информации Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме, Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Големина:
L, S
Бренд Име:
DUUTI
Функција:
Rainproof
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
ББ-107
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
1 Парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Име:
Торби За Велосипед
Модел Бр.:
ББ-107
Материјал:
Најлон
Големина:
S/L
боја:
Црна/зелена/црвена/жолта/сина
Капацитет:
19x15x5cm
Тежина:
190g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат