.

.

New
Нови СТП Кожа Ултра Тенок Briefcase за Мажи Торба Портфолио Bolsa Masculina Бизнис Датотека Џеб Канцеларија на Персоналот Работа Торба Тенка Reticule

Нови СТП Кожа Ултра Тенок Briefcase за Мажи Торба Портфолио Bolsa Masculina Бизнис Датотека Џеб Канцеларија

DEN 1570.56

Количина на стоки
Достапно


Нови СТП Кожа Ултра Тенок Briefcase за Мажи Торба Портфолио Bolsa Masculina Бизнис Датотека Џеб Канцеларија на Персоналот Работа Торба Тенка Reticule
Големина : 35*27*4cm
Материјал : СТП
Тежина : околу 0.6 kg

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
SUBIYOU
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Маскирна
Пол:
Мажи
Стил:
бизнис
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
Д-8733
Објектот Должина:
35cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Ширина:
27cm
Материјал Состав:
PU
Објектот Висина:
4cm
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Внатрешни Работи Оддел
Големина:
12 Inches
Тип На Објект:
Чанти
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат