.

.

New
Висок квалитет на Соларни pendant ѓердан Тенок синџир ѓердан микро отвори CZ Сонцето Pendant ѓердан накит за подарок да дама 3469

Висок квалитет на Соларни pendant ѓердан Тенок синџир ѓердан микро отвори CZ Сонцето Pendant ѓердан накит за

DEN 1835.00
DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : Метал
Боја : комбинација
Количина : 8pcs многу
Големина : спореди со владетелот
Облик : Како на слика/природен камен

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Микс боја, Злато, Сребро, злато се Зголеми
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
COLARMIX
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3290
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Години
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат