.

.

New
Се прилагодите 20ply Ној пердув боа ширина 28-30cm marabou пердув boa на работ ленти за партија Карневал покаже занаети

Се прилагодите 20ply Ној пердув боа ширина 28-30cm marabou пердув boa на работ ленти за партија Карневал покаже

DEN 10848.00

Количина на стоки
Достапно


Боја : Прилагодено
Дебелина : 20ply
тежина: 150g
Ширина : 28-30cm(1cm≈0.4 инчи) (1yard≈0.92 метар)
Боја може да се прилагоди според
боја картичка Како што е подолу :
1) ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :
Ве молиме бидете сигурни дека информациите ќе остави точен, Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код . Ние не презема одговорност за погрешна адреса/мобилен телефонски број.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 48 часа откако вашата уплата е завршен. Вклучувајќи го и плаќањето-примени ден.
1. Кога ќе го добиете објект, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со опис сте го купиле од нас. Ако нешто не е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме контактирајте со нас во времето.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба ,а потоа ќе може да направи реконструкција или размена на стоки .
3. Купувачот ќе биде одговорен за сите трошоците за превозот на враќање стоката, ако жалбата е неразумно .

Карактеристики на стоката

боја:
Шема:
Обоена
Бренд Име:
WCFeatherS
Број На Модел На:
WCOFTM01011
Материјал:
ној пердув
квалитет:
Висок квалитет
боја:
Се прилагодите
Прилагодување:
прифатливо
Употреба:
Карневалот Костим/Здолниште/Фустан
Место на Потекло:
Yiwu,Жеџијанг,Кина
Ширина:
30cm
Големина:
2meters/pcs
Дебелина:
20
Тежина:
150g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат