.

.

New
MONTFORD За Toyota Land Cruiser Prado LC150 FJ150 2018 ABS Хром Авто Надворешноста Rearview Огледало Покрие Страна на Вратата Огледало Скратува

MONTFORD За Toyota Land Cruiser Prado LC150 FJ150 2018 ABS Хром Авто Надворешноста Rearview Огледало Покрие

DEN 2352.00
DEN 2939.52

Количина на стоки
Достапно

( Како што знаеме, автомобил верзии ќе има некоја разлика во различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Опис на: 1 : Item Fitment: За Toyota Land Cruiser Prado LC150 FJ150 201 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Не се евтини еден!!
5:Iclude : Сет од 2 парчиња
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
MONTFORD
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Име На Модел:
3040
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2018
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат