.

.

New
Софи е Краток Човечка Коса, Перики За Жените Природни Бран Перики 4 Природни Црна Не-Remy Човечка Коса Машина Направени H. ВЕРА Перики

Софи е Краток Човечка Коса, Перики За Жените Природни Бран Перики 4 Природни Црна Не-Remy Човечка Коса

DEN 480.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Достапно


1.Бренд Име : Софи е Коса 2.Коса, Перики : 130% Судбина Краток Човечка Коса, Перики 3.Губење На Текстурата : Природни Бран Краток Човечка Коса, Перики 4.Боја на коса : 1 B,#2 5.Коса Должина : 4 инчи 6.Губење на Тежината : 64(+/-5) G/парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Карактеристики : : Тоа Може да Трае повеќе од 6 месеци со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS/DHL во рок од 2-5 работни дена,Aliexpress Стандард Бесплатен Превозот 15-45 дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како Сакате

Карактеристики на стоката

Перика Тип:
Никој Чипка
Боја На Коса:
#1B
Материјал:
Не-Remy Човечка Коса
Број На Модел На:
H. ВЕРА
Текстура:
Природни Бран
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
софи е
боја:
#2,1 Б
Тип:
Краток Природни Бран Перики
За луѓето:
перики за жените
Материјал:
Човечката Коса, Перики
Коса должина:
4 инчи
Тежина:
64g
Направени Метод:
Машина Направени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат