.

.

New
т кошула жените 2018 лето tshirt жените памук О-Вратот писмо batwing ракав блузи девојки облека плус големина

т кошула жените 2018 лето tshirt жените памук О-Вратот писмо batwing ракав блузи девојки облека плус големина

DEN 408.00
DEN 430.08

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Sunasia Masino
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
HY
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат