.

.

New
Sandalias Mujer Дами Чевли мода Tenis Feminino Плус Големина Жените Сандали Sapato Лето Стил Chaussure Femme

Sandalias Mujer Дами Чевли мода Tenis Feminino Плус Големина Жените Сандали Sapato Лето Стил Chaussure Femme

DEN 708.00
DEN 1180.80

Количина на стоки
Достапно


ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ :
Кинески големина CN35=22.5 cm
Кинески големина CN 36=23cm
Кинески големина CN 37=23.5 cm
Кинески големина CN 38=24cm
Кинески големина CN 39=24.5 cm
Кинески големина CN 40=25cm
брзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Бренд Име:
RenBen
Горниот Материјал:
Стадото
Сандала Тип:
Рибар
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
a52936638770725
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Стил:
Етнички
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат