.

.

New
Рачно Изработени Материјал Чипка Обоени Pompom Трим Голема Големина Пом Пом Декорација Tassel Топката Дополнителните Лента За Шиење Додатоци

Рачно Изработени Материјал Чипка Обоени Pompom Трим Голема Големина Пом Пом Декорација Tassel Топката Дополнителните

DEN 397.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Достапно


Големина на : 1# дијаметар 3cm , 2# дијаметар од 3,5 см
Количина : 5 дворови/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
метар
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 30-60 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
10cm
Бренд Име:
WM
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
LA18032501
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат