.

.

New
36/48/72 Дупки Молив Случај Училиште Платно се Тркалаат Торбичка Шминка Козметички Пенкало, Четка за Складирање Pecncil кутија Estuches Училиште Казна B264

36/48/72 Дупки Молив Случај Училиште Платно се Тркалаат Торбичка Шминка Козметички Пенкало, Четка за Складирање

DEN 475.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно


36/48/72 Дупки Молив Случај Училиште Платно се Тркалаат Торбичка Шминка Козметички Пенкало, Четка за Складирање Pecncil кутија Estuches Училиште Казна B264
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES . Можете да направите сопствени објекти со свој лого.
Фабриката за продажбата на различни стилови на дрвени ракотворби, дрвена кутија, добредојдени да се дојде на ред и совети, или планира да изгради примероци
Напомена : Драг Пријател, ќе добиеш 1 компјутер молив случај само (без какви било моливи или додатоци во фотографијата. : ) Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека знаете ова пред цел. 2.Бојата може да има разлика како слики на екранот,ве молиме да помогне да се разбере.
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е 100% точен за вашата нарачка. Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса откако ќе се испраќаат надвор. Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова. Ви благодариме. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Сите време на испорака тука е само за вашиот референца. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе ја добиете вашата цел. 2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат. 3. Вашата позитивни повратни информации е навистина значаен за нас. Ве молиме помогнете ни остави позитивен фидбек ако уживате во нашиот квалитет и услуга. Ви благодариме! 4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Eevrything може да се реши совршено со одлична комуникација.

Карактеристики на стоката

боја:
36 дупки, 48 дупки, 72 дупки
Тип:
Молив Случај
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Големина:
36/48/72Holes
Бренд Име:
Emoshire
Број На Модел На:
B264
категорија:
Молив Случај
Новина:
Yes
Материјал:
Платно
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Молив Случај:
Само Торба Без Моливи
Име:
Канцелариски случај Молив Кутија
Делокруг на примена:
Општи
Is_customized:
YES Can OEM LOGO,Printed LOGO customized logo available
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Училишни Пишување , Подароци
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
Стил:
Тренди, Национална, Луксузни, Шик, Гроздобер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат