.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Пурпурна со Булбус Дизајн Murano Стакло Прстени

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Пурпурна со Булбус Дизајн Murano Стакло Прстени

DEN 273.12

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!
Големина 7= за 17mm дијаметар
Size 8= за 18mm дијаметар
Големина 9= за 19mm дијаметар
Голема вредност, побрзај! Продавница сега!!
❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот. Бидејќи тоа не е машинска обработка, иако машинска обработка се изгледа повеќе униформа. Сепак, тие не се индивидуалност , рачно изработени се повеќе вредни и индивидуалност , и секој производ е внимателно дизајниран за да се заврши од страна на занаетчии. Се надеваме дека нашите купувачот знаете Murano производи од Стакло атрибути.Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат