.

.

New
Боцвана Agates & Biwa Бисери & Rutile Pendant Сребро Шалче над Бакар , 73 мм, P2683

Боцвана Agates & Biwa Бисери & Rutile Pendant Сребро Шалче над Бакар , 73 мм, P2683

DEN 318.00
DEN 334.56

Количина на стоки
Достапно


Вкупна должина : 73 мм, 23 g,
Главниот камен големина : 28x 20 mm
Ве молиме овозможи 60 дена да пристигне
Камења се големи за да огромен
Сите предмети се сосема нови
Фотографијата покажува точната објект ќе биде прима.
Сите предмети се мери целосно, во цм
Приврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,
белегзии се мери сите на патот до последната алка,
како и ѓердани.
Продажбата и за Условите
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.
Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат