.

.

New
Harajuku Стил Дрвото на Животот Earring Накит со Sivler Боја на Стакло Cabochon Живот Дрво Капка Dangle Долги Обетки за Жени

Harajuku Стил Дрвото на Животот Earring Накит со Sivler Боја на Стакло Cabochon Живот Дрво Капка Dangle Долги

DEN 33.00
DEN 64.80

Количина на стоки
Достапно

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Да се обезбеди да се плати минимален данок. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС/DHL/Aramex ) Хонгконг пост/Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Предмет тип : Пад Dangle Долги Обетки
Големина : 3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ве молиме овозможи 0. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. Превозот времето е премногу долго. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ,или други скриени трошоци. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност.5 cm разлики поради прирачник за мерење. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Во комбинација со логистика и логистика транзит. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Многу од клиентите одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
-
. Се чека за причина! Пакет се очекува да пристигне 28 до 40 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. па ние имаме 45 дена безусловна политика на враќање ќе направи да се чувствувате подобро. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Царинската строги инспекциски надзор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.8 cm
тежина : 10g
Материјал : Боја : Сребрена
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пакет вклучувајќи : 2 парчиња/opp вреќа
Напомена :
1.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
WEMARCHJULY
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MS0073
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
3.5cm
Пад на превозот:
прифатете
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат