.

.

New
Плус Големина 5XL 4XL Лето Солидна Жените Т кошула О Вратот Кратко Sleeve Сплит Кавга Ракав Дама Женски Блузи Европската Симпатична Девојка T-shirt

Плус Големина 5XL 4XL Лето Солидна Жените Т кошула О Вратот Кратко Sleeve Сплит Кавга Ракав Дама Женски Блузи

DEN 848.00
DEN 1194.24

Количина на стоки
Достапно


Големина Упатство
Големина (cm)
Должина
Градите
Должина на ракав
Sleeve дебелина
Рамо
XL
64
106
32
40
39
2 XL
65
112
32.5
41.5
40.5
3 XL
66
118
33
43
42
4 XL
67
124
33.5
44.5
43.5
5 XL
68
130
34
46
45

Карактеристики на стоката

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
YL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Број На Модел На:
YF032
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат