.

.

New
2018 нови пристигнување стил за мажи на high-end бутик одговараат на висок квалитет мода обичните shawl јака тенок солидна блејзери одговара S-4XL

2018 нови пристигнување стил за мажи на high-end бутик одговараат на висок квалитет мода обичните shawl јака

DEN 4477.00
DEN 8448.00

Количина на стоки
Достапно

Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1. Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка. Ако не може да се утврди големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи; тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ако не може да се утврди големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет.
Ако не знаете како да изберете големина.5
98
71
62
XL
44
102
72
63. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. Ви благодариме.5
114
75
68
1in=2.
Големина Опис(Јакна)
Прирачник Мерка.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Ви посакувам имаше пријатен шопинг време. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети. Ви благодариме. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ви благодариме!
Азија Големина
S
М
L
XL
2 XL
3 XL
4 XL
Биста(cm)
84
84
88
94
94
98
102
Должина (cm)
63
64
66
67
68
69
70
1in=2.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош.
Забелешки :
1.
Ако не знаете како да изберете големина.
Ако не знаете како да изберете големина.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ако не може да се утврди големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Таму може да биде 2-3cm грешка.
Големина Опис(Панталони)
Прирачник Мерка.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
S
40
90
69
59
М
41
94
70
61
L
42. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Стоката код : 1038 P280. Повратни информации е многу важно за нас; ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
S
77
-
102
-
-
М
80
-
105
-
-
L
84
-
107
-
-
XL
90
-
109
-
-
2 XL
93
-
113
-
-
3 XL
100
-
114
-
-
4 XL
103
-
114
-
-
1in=2. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Ацетат,Viscose
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
GUIXIANG
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Број На Модел На:
1038PC280(Јакна+Вест+Панталони)
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
пролет, есен
Големина:
S M L XL XXL 3XL 4XL
боја:
Црното Вино Војска-зелена Сина Mazarine Каки Сива Темна пурпурна
Основниот стил :
Моден неврзан
Шема:
Цврста
Времето на пазарот:
2018
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат