.

.

New
GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц машки Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум

GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц машки Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види

DEN 1330.00
DEN 2557.92

Количина на стоки
Достапно


GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц машки Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум Модел Бр. : L8005 S Движење : заводот за социјални дејности Cal 9231 Увезени-Кварц (Две годишна Гаранција) Случај Назад : Нерѓосувачки челик CASEBACK Случај Дијаметар : Машки 40mm Дебелина : 10мм (Приближно) Должина : 23.5 mm (Приближно) на Рака : IPS/IPB Нерѓосувачки Челик Meshband /Нерѓосувачки челик бенд факултативна Стакло : Hardlex Минерални, со severals слоеви на анти-рефлективен слој , Dial : Бела , Црна Вода се спротивстави на : 3 ATM = 3 Bar Функција : Време , Недела . Авто датум Датум за Адаптација : Притиснете Главата копче за да го прилагодите датумот Недела Адаптација : 24 Часа круг промени еден ден/ прилагоди додека правото Недела ден покажува Пакет се вклучени : 1 x Бренд види 1 x Прирачник + Бенд adjust алатки 1 x Подарок кутија
Ние Брод на Светот од страна на Aliexpress Стандард за Испорака (Најчесто Бесплатно), освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење Registed Воздух mail,Може да биде секогаш следење онлајн , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од различни Земја зона и други фактори, како Царинска проверка , Времето, Локалните Пост работна ефикасност, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-8 7-12 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 7-10 11-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.1% 22.2% 30.3% 25.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
друга земја како што е бразил ,поради царинската проблеми не се секогаш стабилни . ве молиме обрнете внимание на вашата локална царинска политика,и известување за логистика следење на дополнителни информации.
Ние прифаќаме alipay тука. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци 30 дена гаранција од испратено датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Geekthink
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
18cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Авто Датум,Заврши Календарот,Недела Екранот
Dial Дијаметар:
42mm
Број На Модел На:
A8005 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Дизајн извор:
Митрополит Минималистички, Врвот луксузен бренд
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат