.

.

New
LONMMY ПЛУС ГОЛЕМИНА 5XL-6XL Флорални кошули мажите се облекуваат Секојдневен цвет мажите кошула тенок одговара Мода camisas masculina Нови 2018 Пролет

LONMMY ПЛУС ГОЛЕМИНА 5XL-6XL Флорални кошули мажите се облекуваат Секојдневен цвет мажите кошула тенок одговара

DEN 960.00
DEN 1155.84

Количина на стоки
Достапно


Совети
1. Ако не знаете што да изберете големина,ве Молиме оставете ги вашите тежина(KG/КГ) и висина(CM/IN).Ние ќе го предложи најсоодветниот големина за вас.
2. Оваа шема е мерка со нашата облека не според вашата boby,Па ќе треба да изберете градите поголем 5-10cm,кои ќе удобно за вас,или да ве молиме да се измери вашиот соодветна облека и да се спореди со тоа.
3. Сите предмети се Азиските големина,а Не САД/Eur големина.Нашата големина(Азија големина)за Помали 2 големина од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Па ви препорачуваме да изберете 2 поголема големина од обично.
4. Сите димензии се мери со рака,за грешка при мерење генерирани,pls дозволете податоци грешка : +3cm -3cm.
5. Можете според вашата висина и тежина,се однесуваат на табела препорачана големина!Потоа одберете го на десно Азија големина за вас.
6. Ние нудиме пад на превозот,Пакување и испорака според вашето барање,и не остави било какви промотивни информации.
7. Затоа што на снимањето,бојата ќе биде отстапување;Поради компјутер на екранот,боја отстапување,ве молиме да се разбере! Производ во боја во вид на стандард.
8. Ако производот има проблеми,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе работиме напорно за да се реши проблемот за вас.
9. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации,Споделување на мојата продавница линк на вашиот Facebook,VK.ви благодариме!
Единица за конверзија : 1 инч = 2.54 см; 1 cm = 0.3937 инчи ; 1 ft (ft) = 30.48 cm; 1 ft=12 инчен; 1 кг=2.2046 кг; Азија
големина на САД/Eur големина Долга облека Биста Рамо ширина Ракав Должина, Висина и Тежина CM инчен CM инчен CM инчен CM инчен CM инчен КГ кг М =46 70 27.95 100 39.37 42 16.93 60 23.62 165 64.96 55 121.253 L =48 XS 71 28.35 105 41.34 43 17.72 61 24.02 170 66.93 60 132.276 XL =50 S 72 28.74 110 43.31 45 18.11 62 24.41 175 68.90 65 143.299 2 XL =52 M 73 29.13 115 45.28 46 18.90 63 24.80 180 70.87 70 154.322 3 XL =54 L 74 29.92 120 47.24 48 19.29 64 25.20 185 72.83 75 165.345 4 XL =56 XL 76 30.71 126 49.61 49 20.08 65 25.59 190 74.80 80 176.368 5 XL =58 2 XL 78 31.50 132 51.97 51 20.08 66 25.98 195 76.77 85 187.391 6 XL =60 3 XL 80 0.00 138 54.33 52 20.47 67 26.38 200 78.74 90 198.414

Карактеристики на стоката

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL, Asian size XXXL, Asian size 4XL, Asian size 5XL, Asian size 6XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
F940011
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
LONMMY
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат