.

.

New
Apoepo escarpins femme 2018 embroider оптоварување сандали жените високи потпетици чевли жените лето цвет гладијатор платформа сандали чевли

Apoepo escarpins femme 2018 embroider оптоварување сандали жените високи потпетици чевли жените лето цвет гладијатор

DEN 3401.00
DEN 3580.32

Количина на стоки
Достапно


слика шоу

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Микрофибер
Затворање Тип:
Тока Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
Apoepo
Обвивка Материјал:
Синтетички
Шаблон Тип:
Флорални
Insole Материјал:
ЕВА
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
Embroider
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
Т-1038
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Назад Контра Тип:
партија чевли
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат