.

.

New
Guanlong 2018 нов геометриски смола монистра шарм хривнија дами летни модни додатоци капка превозот трговија на големо

Guanlong 2018 нов геометриски смола монистра шарм хривнија дами летни модни додатоци капка превозот трговија

DEN 184.00
DEN 230.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
GuanLong
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
HYB0179
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат