.

.

New
2018 Мода Секси Лето Пролет Ново Жените Дами Види Преку Блузи Долг Ракав Обвивка Солидна Turtleneck Блузи

2018 Мода Секси Лето Пролет Ново Жените Дами Види Преку Блузи Долг Ракав Обвивка Солидна Turtleneck Блузи

DEN 159.00
DEN 167.52

Количина на стоки
Достапно


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Мрежа,Чиста Боја : Црна,Розова
Стил : Секси Види Преку Чиста Врвот
Големина : S M L XL
Големина на Табелата(cm)
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она што Ќе Добиете за : 1 x Врвот
Преглед :

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Turtleneck
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат