.

.

New
ABS Внатрешната Врата Потпирач за Прозорец Подигнете го Вклучите Копчето Покрие Намали За Mazda 3 2014 2015 2017 автомобил Додатоци

ABS Внатрешната Врата Потпирач за Прозорец Подигнете го Вклучите Копчето Покрие Намали За Mazda 3 2014 2015

DEN 1677.00
DEN 2395.20

Количина на стоки
Достапно

ABS Внатрешната Врата Потпирач за Прозорец Подигнете го Вклучите Копчето Покрие Намали За Mazda 3 2014 2015 2016 2017 автомобил Додатоци
Само одговара за Лево Hande диск
Спецификација Материјал : ABS Вклучуваат : поставување на 4pcs Лесна инсталација, без било какви алатки. 3 M автомобилската селотејп е прикачен
Опис На Производот
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
кога ќе добиете предмети вашиот нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете внимателно.Ве молиме контактирајте не директно.
ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека објектот да се вклопи во вашиот автомобил пред да се направи ред, ако не знаете, ве молиме контактирајте со продавачот за проверка,ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
22cm
Објектот Ширина:
6cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал:
ABS
Име На Модел:
M302
Објектот Должина:
8cm
Бренд Име:
DOUTIAN
Автомобил модел:
За Mazda 3 2014 2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0.3kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат