.

.

New
1PCS Калено Стакло За HTC One X10 Екран Заштитник за HTC X10 Целосно Покритие за HTC One X10 E66 3D Криви Работ Филм 5.5 HATOLY

1PCS Калено Стакло За HTC One X10 Екран Заштитник за HTC X10 Целосно Покритие за HTC One X10 E66 3D Криви Работ

DEN 80.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Достапно


o_
Упатства за употреба
Чекор 1 :
Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.
Step2 :
Излупете off маска со налепница внимателно. Се изложуваат 1/2 инч од Екранот Заштитник, се грижи да не ги допирајте лепило страна.
Чекор 3 :
Внимателно да ги усогласат Екран Заштитник по должината на работ на LCD екранот.
Чекор 4 :
Излупете off маска кога апликацијата е завршена.
Пакет Се Вклучени
1 парче Екран заштитник
1 парче ткаенина за Чистење
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на стоката

боја:
Злато
Бренд Име:
HATOLY
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
HTC
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел:
Калено Стакло За HTC One X10 5.5 инчен
Radian:
3D
Цврстина:
9H
ОЕМ:
Добредојде
Дебелина:
Ultrathin 0.33 mm
Пакет:
Пена кутии
Функција:
анти-sratch, водоотпорен, Исклучително Мазна, Балон-Бесплатно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат