.

.

New
300CM Должина Франција трепките чипка ткаенина Мека најлон се облекуваат секси пижами ткаенина

300CM Должина Франција трепките чипка ткаенина Мека најлон се облекуваат секси пижами ткаенина

DEN 516.00
DEN 561.60

Количина на стоки
Достапно

Боја : off бела , црна Ширина : прибл 150cm Пакување : 3meter Идеален за мека и drape за летни фустани, венчаница, завеси, шалови, облека diy итн.. PS : ( Парче најдолго 3 метри )

Карактеристики на стоката

боја:
Исклучување бела, Црна
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Жакард
Ширина:
150cm
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L-0868
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат