.

.

New
НЕО NAS-WR01W Smart WiFi Plug Сензор Безжична Домашна Автоматизација Аларм Систем Движење Аларм Компатибилен Со Алекса Ехо,Google Дома

НЕО NAS-WR01W Smart WiFi Plug Сензор Безжична Домашна Автоматизација Аларм Систем Движење Аларм Компатибилен

DEN 922.00
DEN 1137.60

Количина на стоки
Достапно

Производ Discription : Hands-Free Гласовна Контрола : Smart Plug компатибилен директно со Амазон Алекса и Google Дома,IFTTT за да управувате со вашите уреди преку Гласовна Контрола. Додадете повеќе функции со IFTTT, направи твојот живот и повеќе да се забавуваат. Не работи со Компјутер, IPad, Smarthing, Homekit. Не го надминува максималното оптоварување тековната од 10 A. Тоа само ја поддржува 2.4 GHz Wi-Fi мрежа за Сите во Рамките на Fingertip : Со далечински пристап, лесно можете да го вклучите/исклучите вашиот електроника секаде каде што има Интернет со користење на слободен стан, на вашиот паметен телефон Задржи својот Живот на Распоред : со распоред придобивките од smart штекер, имате подобра контрола над вашиот живот. Распоред на Smart Plug автоматски моќ електроника на колку што е потребно или употреба на тајмерот функција да имате било какви светилки исклучи правото пред спиење Компактна големина и модерен дизајн,Мала големина за да се помогне да се минимизира блокирање на други AC места. Нема Центар Е Потребно.само треба да се вклучи Wi-Fi за да го контролирате вашиот уред од некој паметен телефон, без разлика каде сте со користење на слободен "tuyasmart" стан

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
NAS-WR01WW
Бренд Име:
Coolcam
Protoco:
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Поддршка:
Амазон алекса,Goole Асистент,IFTTT
Безжичен Опсег:
45m во отворен простор
Безжична Тип:
2.4 Ghz
Номинална Струја:
10A
МАТЕРИЈА:
PC/ABS(V0)
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Поврзани voltag:
AC 110-230V+ ИЛИ - 10%,50/60HZ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат