.

.

New
Агол мелница средување на машина за сечење клуч прилагодливи агол мелница клуч моќ алатка додатоци

Агол мелница средување на машина за сечење клуч прилагодливи агол мелница клуч моќ алатка додатоци

DEN 194.00
DEN 211.20

Количина на стоки
Достапно


Агол мелница средување на машина за сечење клуч прилагодливи агол мелница клуч моќ алатка додатоци

Карактеристики на стоката

Тип:
Клучеви,Комбинација
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
S898
Големина:
19cm
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат