.

.

New
2018 Најновите Носат Патување Заштита Neoprene Складирање Торбичка Случај за Apple Homepod Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Покрие Кеси

2018 Најновите Носат Патување Заштита Neoprene Складирање Торбичка Случај за Apple Homepod Пренослива Безжична

DEN 720.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно

2018 Најновите Носат Патување Заштита Neoprene Складирање Торбичка Случај за Apple Homepod Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Покрие Кеси Опис : Специјално Дизајнирани за Apple Homepod Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за Apple Homepod Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Функција : 1. Име : Преносни Случај Торба за Homepod говорникот 2. Funtion : Neoprene материјал, да се спречи претседателот триење 3. Материјал : Направен од врвен квалитет, трајни neoprene материјал 4. Боја : Црна 5. Големина : 16*14.5 cm 6. Нето тежина : 300g 7. Пренослив,Мода,Светлина и Голема Заштитни Случај за Apple Homepod Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот од Штрајк и Scrape. Пакетот вклучува :
1* Случај за Apple Homepod Пренослива Безжична Bluetooth Звучник (Забелешка : Не inlcuded Звучници и опрема)

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
Случај За Apple HomePod Безжична Bluetooth Звучник
Тип На Објект:
Говорникот Додатоци Колекции
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
No
Материјал:
neoprene
SKU:
ZP-180319001
Големина:
16*14.5cm
Тежина:
200g
боја:
Црна
Карактеристики:
Водоотпорен,Тешки Заштита,Анти-удар
Функција:
Безжична Bluetooth Звучник Кеси
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат