.

.

New
Почетокот на Забавата Развој на Образовни Биро Играчка Подарок Newtons Лулка Челик Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото APR11_10

Почетокот на Забавата Развој на Образовни Биро Играчка Подарок Newtons Лулка Челик Рамнотежа Топката Физика

DEN 294.00
DEN 408.48

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Материјал : Метал + ABS
Боја : Црна
Не само што покажува нишало, но, исто така, покажува Законите на Конзервација на Импулс и Енергија.
Триење и амортизацијата ефекти се, исто така, да се почитуваат.
Често се користи како играчка да се забавуваат луѓето.
Вклучува челични топки, пластични рамки и база.
Одличен подарок за секого.
Објектот големина на : 12.7*10*7.5 cm
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Њутн е Лулка Биланс Топки Биро Играчка
1* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3* Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути 1* Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. 2* Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) 3* International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), 4*, исто Така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. 5* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. 1* Ако не сте добиле вашата точка и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. 2*Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. 3* искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. 4* ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! 1* повратни информации од Корисниците е многу важна за нас. 2* ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, 3* ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

Карактеристики на стоката

Стил:
Европа
Бренд Име:
YAS
Материјал:
Метал
Тема:
Крстот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат