.

.

New
Сребрена бела Црвен Змеј gown 2018 покаже облека невестата се облекуваат женски кинески стил стих со стих брак носиите

Сребрена бела Црвен Змеј gown 2018 покаже облека невестата се облекуваат женски кинески стил стих со стих брак

DEN 9596.00
DEN 18816.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Полиестер
Големина : S M L XL XXL
2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Големина
Биста
Половината
Крпа Должина
s
84cm
70cm
93cm М 88 cm 74cm 93cm L 92cm 78cm 95cm XL 96cm 82 см 95cm XXL 100 cm 86cm 95cm

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Материјал:
Полиестер,Spandex,Rayon
Број На Модел На:
BM-05
Ткаенина Тип:
Сатенски
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Повод:
свадба cheongsam фустан
Стил:
кинеската традиционална облека
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат