.

.

New
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм куче печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм куче печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска

DEN 554.00
DEN 692.64

Количина на стоки
Достапно


Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : ги Охрабри wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 16mm - 75mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на USPS : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPS-от и ЕМС,испорака ден ќе биде 7-10working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
16mm, 22mm, 25mm, 38mm, 50mm, 75mm
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Животните
Бренд Име:
Q&N
Број На Модел На:
16mm-75mm
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
16mm-75mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат