.

.

New
Seicane Најдобри Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2014 2015 Форд Транзит Трим Панел Инсталација Комплет Аудио Рамка Покрие Цртичка Планината

Seicane Најдобри Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2014 2015 Форд Транзит Трим Панел Инсталација Комплет

DEN 2821.00
DEN 3527.04

Количина на стоки
Достапно


Seicane Најдобри Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2014 2015 Форд Транзит Трим Панел Инсталација Комплет Аудио Рамка Покрие Цртичка Планината
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2014 2015 Форд Транзит.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Тип На Возило : Ford Transit
Година : 2014, 2015
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло : Кина (Копно)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
seicane
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Објектот Ширина:
28.7cm
Година:
2014-2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
S37FR043
Објектот Должина:
30.2cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
23.8cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Големина:
173*98/178*100/178*102mm
Din Тип:
2DIN
Погоден Тип На Возилото:
Форд Транзит
Сместување:
Табла
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат