.

.

New
20Pcs Високо-одделение Хартија Цвет Бонбони Торта Чоколадна Чанта Роденден Ангажман Свадба Партија Подарок Перница 14*7*15cm

20Pcs Високо-одделение Хартија Цвет Бонбони Торта Чоколадна Чанта Роденден Ангажман Свадба Партија Подарок

DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Подарок торба
Материјал : Картон
Дизајн : Божиќ бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.
Пакет се вклучени : 20pcs

Карактеристики на стоката

боја:
Пинк
Подарок Торба Големина:
14x7x15cm
Број На Модел На:
CB0582
is_customized:
No
Материјал:
Картон
Шема:
Цвет
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените,Годишнина
Големина:
14*7*15cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат