.

.

New
CZCITY Класичен Секојдневно Носат CZ Кристал Камен Сребро 925 Жени Природен Бисер Капка Обетки Бела Висока Светла Бисери Симпатична Earring

CZCITY Класичен Секојдневно Носат CZ Кристал Камен Сребро 925 Жени Природен Бисер Капка Обетки Бела Висока

DEN 558.00
DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Етнички
Certificate Type:
CNAS
Пол:
Жените
Бренд Име:
CZCITY
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Главниот Камен:
бисер
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
FE0140
Парична казна или Моден:
Парична казна
Големина:
15mm*14mm
Нето тежина:
2.77 g
Други Стил:
Модерни,Елегантни,Уникатен
Сребро Содржина:
најмалку 92.5%
подарок:
Мајка,Сопруга,Соученичка,Пријателки,
is_customized:
Yes,Factory Wholesale
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат