.

.

New
Моден Мини Црната Лава Камен Монистра DIY Етерично Масло Парфем Diffuser Pendant Ѓердан Шарм Накит Жените Злато Сребро Метал

Моден Мини Црната Лава Камен Монистра DIY Етерично Масло Парфем Diffuser Pendant Ѓердан Шарм Накит Жените Злато

DEN 68.00
DEN 90.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Главниот Камен Боја:
Црна
Должина:
45cm
Бренд Име:
Kendra
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
LSN010
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
како Слика
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат