.

.

New
wongshi Модерна Алуминиум Синџир Pendant Светла Tassel Синџир Виси Светилка E14 LED Lustres за Живеење трпезарија Затворен Осветлување

wongshi Модерна Алуминиум Синџир Pendant Светла Tassel Синџир Виси Светилка E14 LED Lustres за Живеење трпезарија

DEN 12326.00
DEN 20544.00

Количина на стоки
Достапно

wongshi Модерна Алуминиум Синџир Pendant Светла Tassel Синџир Виси Светилка E14 LED Lustres за Живеење трпезарија Затворен Осветлување Материјал : Метал+Алуминиумски синџир-Боја : Сребро или Злато Носителот : E14(Светилки за слободни до вас.) Напон : AC85-265 V 50/60 HZ Користат За : Дневна Соба / Кревет Соба/ Студија Соба /Ресторан, Големина : Dia50cm x H70cm за 5-10 метар Квадратен ; Dia60cm x H80cm за 8-15 метар Квадратен; Dia80cm x H120cmfor 10-25 метар Квадратен.

Карактеристики на стоката

Боја На Каросеријата:
Сребро, Злато
Wattage:
Dia50cm x H70cm, Dia60cm x H80cm, Dia80cm x H120cm
Големина:
AC220V, AC110V
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
6
База Тип:
Оптоварување
Абажур Боја:
Сребро,Злато,Бела,Жолта,Црна
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Сензор,Далечински Управувач,Knob префрлате
Техника:
обложено
Бренд Име:
wongshi
Број На Модел На:
Pendant Светла
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат