.

.

New
Оригиналниот Замена на Батеријата EB484659VU За Samsung ГАЛАКСИ W T759 i8150 S8600 S5820 I8350 I519 X Покрие S5690 1500mAh

Оригиналниот Замена на Батеријата EB484659VU За Samsung ГАЛАКСИ W T759 i8150 S8600 S5820 I8350 I519 X Покрие

DEN 366.00
DEN 407.04

Количина на стоки
Достапно


Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.
Бренд : Samsung
Батеријата модел : EB484659 VU
Батерија капацитет : 1500 m Ah
Напон лимит : 3.7 V
Компатибилен со : Samsung GALAXY W T759 i8150 S8600 S5820 I8350 I519 X Покрие S5690 1500m Ah
Батеријата Земја на Потекло : Кина
Пакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)
Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ. Ве молиме запомнете дека новиот Литиум-Јонска батерија е полн перформанси и долговечност е само постигнаа по 2 до 3 комплетни циклуси на полнење и празнење. Откако ќе оди преку 2 до 3 циклуси, ти никогаш не ќе мора да услов вашата батерија повторно!
Почитувани клиенти и пријател :
кога ќе се купи мојот објект. ако нешто необично се случува : Не се примени предмети,или не е во согласност со описот,
или од други причини направи да не се задоволни. Ве молиме не го напушти неутрален(или негативно)повратни информации или да се отвори случај лесно,ве молиме да се чувствуваат слободни да пишувам да ме контактирате.
Ние ќе се потрудиме услуга да се реши што е проблемот.
Верувам дека добрата комуникација може да го реши сè. Повторно, ви благодарам многу.
Ние ќе брод вашата предмети, како е можно поскоро откако ќе се направи исплата.
Ако вашиот објекти истрча на акции или било какви други проблеми. Ние ќе ви покаже како е можно поскоро.
Нормално, ние брод тоа од страна на Хонг Конг Воздухопловната, Сингапур Воздухопловната.
Меѓународната Превозот бара повеќе комплицирано превозот постапки. Ако објектот не пристигне по очекување ден или било какви други прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сите времињата за разговор и standby се приближни, во зависност од превозникот е на прилагодувањата на мрежата, јачина на сигналот, и избраните карактеристики. Времињата за разговор и Standby, ќе бидат пониски во Аналоген режим, како што е наведено погоре.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Samsung
Компатибилен Бренд:
Samsung
Samsung Модел:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
EB484659VU
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат