.

.

New
Ѕид Уметност Овци Цвет Нордиските Постер Платно Сликарство Акварел Ѕид Слика За Дневна Соба Животинско Платно Отпечатоци Деца Декорација

Ѕид Уметност Овци Цвет Нордиските Постер Платно Сликарство Акварел Ѕид Слика За Дневна Соба Животинско Платно

DEN 161.00
DEN 229.92

Количина на стоки
Достапно

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : само да го испратите на сликата за нас. Пакет : се Тркалаат во цевка
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
Size1= 10x15 CM = 5 x 6 инчи
Size2= 15x20 CM = 6 инчи x8
Size3= 20x25 CM =8x10 инчи
Size4= 21x30 CM =8 x12 инчи
Size5= 30x40 CM =12 x16 инчи
Size6= 40x50 CM =16 x20 инчи
Size7= 50x70 CM =20 x28 инчи
Size8= 60x80 CM =24 x32 инчи
Size9= 70x100 CM =28 x40 инчи
(Ние им даде на секоја страна 5 cm празен простор на клиентот да ги красат )
Висок квалитет на платно
Шарени маслени

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
10x15 CM Без рамка, 15X20 CM Без рамка, 20x25 CM Без рамка, A4 21x30 CM Без рамка, 30X40 CM Без рамка, 40X50 CM Без рамка, 50X70 CM Без рамка, 60x80 CM Без рамка, 70X100 CM Без рамка
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Слики:
платно маслото печатени
Ѕид слики за дневна соба:
Нордиските sytle деца декорација
Уметност:
гроздобер постер
дома декорација нордиските стил:
нордиските постер
рамка или формулиран:
намести и формулиран
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
3 Парчиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат