.

.

New
Виде Ножот 4/7/8/9/10/12 Кружни Пили Сечилото Карбид Машина Сечилото За Алуминиум И Железо Сечење Диск Електрични Видов Моќ Алатка

Виде Ножот 4/7/8/9/10/12 Кружни Пили Сечилото Карбид Машина Сечилото За Алуминиум И Железо Сечење Диск Електрични

DEN 331.00
DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Употреба на високо-одделение легура ласерски заварување Виде ножот тело со висок Легиран челик Сечење процес на бучава е мал, сечење време се хранат брзина, сечење остри Може да се користи за процесот на алуминиум и обоени метали плоча,но исто така и за процесот на сите видови на дрво

Карактеристики на стоката

Надворешниот Дијаметар:
4x40T, 7x60T, 8x60T, 9x60T, 9x80T, 10x100T, 10x120T, 12x100T, 12x120T, 14x80T
Употреба:
Реновирање На Тимот
Сечилото Материјал:
Карбид
Големина:
4/7/8/9/10/12
Број на Компјутери:
1 Компјутер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
STL-471012
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
По завршувањето:
Други
Надворешен дијаметар:
4/7/8/9/10/12
Забите количина:
40T/60T/60T/40T/60T/80T/100T/120T/100T/120T
Користат За:
Алуминиум
Состојба:
Бренд Нови
Пакет:
Тетрапак пакување
Тежина:
110g-1900g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F01221OEB032004XY
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат