.

.

New
Постави Велосипед Пред Задните Fenders Велосипед Mudguard guardabarros parafango MTB Велосипед Fenders Велосипедизам Планински Велосипед Сина Боја

Постави Велосипед Пред Задните Fenders Велосипед Mudguard guardabarros parafango MTB Велосипед Fenders Велосипедизам

DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов Совршен велосипед предните и задните mudguard сет. Чувајте ги вашите возење велосипед фен и почиста. Мала тежина и лесно да се соберат. Направени од стабилна флексибилни ПВЦ пластични материјали. Еден за предните тркала, а другиот за задниот дел. Фитинзи и завртки вклучени Боја : Сина Големина : Пред фендер : (23+32) х 7 см Задни фендер : 56 x 7 cm Пакет Вклучуваат : 1x Велосипед Пред Фендер 1x Велосипед Задните Фендер Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Карактеристики на стоката

Приклучок Тип:
сина боја
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат